fbpx

Hikayesine, 2010 yılında Zonguldak Ereğli’de başlayan Karadeniz’in büyüyen firması Kamelya Marketi, edindiği tecrübe, işinin ehli personel kadrosu. Üretime ait tüm makine ve ekipmanları ile şuan ülkemizin tüm bölgelerinde hizmet vermekte olan entegre bir fabrikadır. Değişen modern dünyanın yeniliklerini, geçmişten gelen geleneksel estetik çizgiler ile harmanlayarak sergileyen firmamız,  ürettiği kent mobilyaları ve çocuk oyun grupları ile sektöre yön vermektedir.

 Kurulduğu yıldan bu yana gelişimi ve yeniliği hedefleyen firmamız, her yıl üretimine kattığı yeni ürün çeşitliliği ile bunu göstermektedir.

Çocuk oyun grubu üretiminde öncelikli olarak güvenlik ve estetik olan firmamız, kent görünümünü güzelleştirmek ile beraber çocukların güvenle eğlenebileceği, oyun kurma becerilerini geliştirebileceği oyun ekipmanlarının üretimi yapmaktadır.

Kent mobilyaları grubunda ise yıllar geçtikçe kaybolmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerinin canlı tutulmasında önemli rol oynayan Kamelya, pergola gibi ürünlerin yanı sıra, bank, piknik masası, çöp kovası gibi birçok ürünün imalatını yapmaktadır. 

Firmamız, ayrıca açık alanlar için tenis kortu, basketbol, voleybol ve futbol saha yapımı ile spor hayatının canlı tutulması için fitness aletlerinin üretimine devam etmektedir.  Zonguldak merkezli hizmet veren firmamız küçük bir ofiste tek başına çıkılan bu yolda 4 Ayrı Ofis ve imalat Parkurları ile kendini geliştirmiş ve kısa zamanda kurumsallaşma yolunda ilerleyen bir firma halini almıştır.

Yurt içi 81 vilayete, birçok ilçe, belde ve köye kent mobilyaları ve çocuk oyun alanı malzemeleri ulaştırmakla kalmayıp 2017 yılı sonu itibariyle farklı illerimizde Kamu Kurumları, Okullar, Belediyeler, Askeri Kışlalar ve Modern  yerleşkelerde çeşitli kent mobilyaları, çocuk oyun parkı malzemeleri kurulumları yapmıştır

Gelişen teknolojiyi araştırmacı ve girişimci ruhuyla takip eden uzman kadromuzla sizlere en estetik ve kaliteli şekilde ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Kaliteli üretimin yanında sağlık, ergonomi ve fonksiyonelliğe de önem vererek en iyi ürünü  çevremize kazandırmak için emek vermekte ve çaba sarf etmekteyiz.

  • Sepetiniz boş.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?